Скара скара пребивање

Краток опис:

Скара скара пребивање е достапен во различни метали, како нерѓосувачки челик жица скара скара, лесна челик поцинкована жица, или заварени жица, во форма на круг, квадрат, правоаголни, крива, итн скара скара пребивање ужива карактеристиките на топлина отпор, отпорност на корозија отпор, исто така безопасни. Ние нудиме скара скари во рамна форма и конвексни форма, во следниве спецификации: 230mm, 240mm, 260mm, 270mm, 280mm, 300mm, 350mm, 400mm, 500mm. жица со дијаметар на клиентите посебни requiremen ...


 • ФОБ Цена: US $ 3 - 8.5 / парче
 • Мин.нарачката Количина: 5000 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 5000 Парче / Парчиња по ден
 • Порт: Тијанџин
 • Начин на плаќање: L / C, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Скара скара пребивање  е достапен во различни метали, како нерѓосувачки челик жица скара скара, лесна челик поцинкована жица, или заварени жица, во форма на круг, квадрат, правоаголни, крива, итн скара скара пребивање ужива карактеристиките на топлина отпор, отпорност на корозија отпор, исто така безопасни.
  Ние нудиме скара скари во рамна форма и конвексни форма, во следниве спецификации: 230mm, 240mm, 260mm, 270mm, 280mm, 300mm, 350mm, 400mm, 500mm. Жица со дијаметар на клиенти специфични барања.
  Ние процесот  скара скари  според клиенти специфични барања. Скара скара жица пребивање главно се користи во кампување, tenting, војската, патување. Скара скара жица пребивање се базира на свиткан жица пребивање, површинска обработка со цинк обложени или хром позлата. Скара скара жица пребивање ужива светла боја и добра структура.
  Детален опис како што следува:
  • Материјал: Спојувања со пресување железо жица пребивање.
  • Заврши: цинк обложени или хром обложен.
  • Карактеристики: Светла боја, добра структура, извоз стандард.

  20150601085913311331

  20150601085974167416

  20150601085961996199

  20150601085984738473

  спецификации пребивање на скара скара:

  круг

  плоштад

  мерач жица SWG

  жица Кол. (Mm)

  дијаметар (mm)

  тежина (kg / парчиња)

  мерач жица SWG

  жица Кол. (Mm)

  должина (mm)

  ширина (mm)

  тежина (kg / парчиња)

  18

  1.2

  240

  0.075

  18

  1.2

  260

  240

  0.09

  18

  1.2

  260

  0.09

  18

  1.2

  280

  260

  0.11

  18

  1.2

  270

  0.1

  18

  1.2

  300

  300

  0.12

  18

  1.2

  300

  0.12

  -

  -

  -

  -

  -

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !