компанијата

Anping Sanxing Жица Mesh Фабрика е основана во 1990 година, која е професионална производител на заварени жица решетката ,заварени мрежа панел жица ,хексагонални жица решетката ,алка во синџирот ограда , crimped wire mesh, од нерѓосувачки челик жица мрежа ,ограда пребивање ,проширен метал мрежа , прозорец екран , galvanzied плоштадот жица мрежа , fiberglass mesh , хелиум решетката , бодликава жица , брич, бодликава жица , црна annealed жица , cut wire etc. Нашите производи се користат во индустријата, земјоделството, одгледување, градежништвото, транспортот и рударството. До сега ние веќе имаат воспоставено деловни односи со 45 клиенти од Југоисточна Азија, Азија, Европа, Блискиот Исток, Африка и четворни износ и клиенти на продажбата на годишно ниво.

Постојат 5 гранка компании се 19000 квадратни метри, 165 квалификувани работници и 10000 тони капацитет месечно за да се справи со различни обемот на работата.

Ние имаат совршен тим за продажба со основните квалитети на одговорен за клиентите, нон-стоп темпо на извршување на напредок, и да се обезбеди добра услуга по продажбата. Повеќе од 15 продажба задокеански зборува англиски јазик и имаат повеќе од 4 години работно искуство од просекот.

Нашите 20 развивање штабови со повеќе од 10 години во просек може да се развие 5 нови производи месечно. Прво на нашите во странство канцеларија собирање маркетинг infomantion а потоа ние се развијат нови производи кои се задоволат барањата на пазарот.

ISO 9001, ISO14001 и систем за управување со квалитет на SGS certifiedOur е во согласност со ISO 9001, ISO14001 и насоки SGS и ние се провери секој чекор во процесот на производство. Ние купување суровини од добро познати производители во Кина, и врши увид материјали пред складирање. Нашата 6 инспекција капацитети bings Оддел за квалитет во 6 инспекција опрема и врши инспекции пред испорака на готовите производи.

Ние сме убедени во нашите производи со добри перформанси и faverable цена. Ние се држиме до 4 принципите на квалитет, цена, интегритет и услуги кои се постојано спроведува во текот на продажбата.

20150719204819061906


WhatsApp Online Chat !