Контактирајте не

Хебеј Samsung метал Жица Mesh Производство Co, Ltd

адреса

Xutuan индустриска зона,

Anping Каунти, Хебеј, Кина.

Е-пошта

 sales@wire-mesh.asia

sales1@wire-mesh.asia

 sales3@wire-mesh.asia

sales5@wire-mesh.asia

sales6@wire-mesh.asia

телефон

0086-311 69013206 69013200

0086-311 80662955 80662956

Факс: 0086-311-85983633

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота: од 9 часот претпладне за да се 11 часот претпладне

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?

Испратете ја вашата порака:


WhatsApp Online Chat !