Директно и намалување на жица

Краток опис:

Директно и намалување на жица е еден вид на вратоврска жица која е популарно се користат во градежништвото, ракотворби и секојдневна употреба. Тоа може да се намали до одредена големина по се исправи. Директно и се сече жица материјал: црна annealed жица, електрични поцинкована жица, топло поцинкувани жица, бакар обложени жица, жица PVCcoated, насликани жица и сл директно и се сече жица Функција: Тоа може да спаси работното време, времето, суровини и погодно за транспорт и практичен. Директно и се сече жица Specificat ...


 • ФОБ Цена: US $ 668 - 710,3 / Тон
 • Мин.нарачката Количина: 5 тон / тони
 • Набавка Способност: 10 тон / тони дневно
 • Порт: Тијанџин
 • Начин на плаќање: L / C, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Директно и намалување на жица  е еден вид на вратоврска жица која е популарно се користат во градежништвото, ракотворби и секојдневна употреба. Тоа може да се намали до одредена големина по се исправи.
  Директно и се сече жица материјал:  црна annealed жица, електрични поцинкована жица, топло поцинкувани жица, бакар обложени жица, жица PVCcoated, насликани жица и сл
  директно и се сече жица Функција: 
  Тоа може да спаси работното време, времето, суровини и погодно за транспорт и практичен.
  Директно и се сече жица Спецификации:
  Стандардна спецификација за директно намалување на жица: жица 8 # -23 # (жица со дијаметар од 0.6mm да 4.5mm), додека должината варира во зависност од потребите на нашите клиенти.
  Директно и се сече жица Апликација:
  директно сече жица се користи во обврзувачки до градежните материјали или други предмети. Директно сече жица е направен од галванизиран гневот жица, црна annealed жица, од нерѓосувачки челик жица, ПВЦ жица исправи потоа се сече на парчиња од различни должини во зависност од вашите барања.

  20150601103414021402

  20150601103488808880

  2015060110340954954

  20150601103478097809

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !