Сонцето сенка пребивање

Краток опис:

Чадор за сонце пребивање е пребивањето како апликација. Материјалите се обично полиестер, пластика, фиберглас и така натаму. Боите се црна, бела, жолта, а други како потреба. Тука е заеднички спецификации на шоуто. Ако имате посебни спецификации и бои, Ве молиме да даде детали. Опис на точка: материјал: 170T полиестер со полиамид слој. ткаенина големина: 4 × 4 милиони. 4pcs × 4 милиони јаже. 2 парчиња × 2,2 × dia.19mm челични цевки (приклучок Гејбл). УВ заштита. вклучуваат 6 Земјата ноктите. се ...


 • ФОБ Цена: САД $ 2300 - 2600 / Тон
 • Мин.нарачката Количина: 2 тон / тони
 • Набавка Способност: 20 тон / тони недела
 • Порт: Тијанџин
 • Начин на плаќање: L / C, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Чадор за сонце пребивање  е пребивање како апликација. Материјалите се обично полиестер, пластика, фиберглас и така натаму. Боите се црна, бела, жолта, а други како потреба. Тука е заеднички спецификации на шоуто. Ако имате посебни спецификации и бои, Ве молиме да даде детали.
  Опис на точка:
  материјал:  170T полиестер со полиамид слој.
  ткаенина големина:  4 × 4 милиони.
  4pcs × 4 милиони јаже.
  2 парчиња × 2,2 × dia.19mm челични цевки (приклучок Гејбл).
  УВ заштита.
  вклучуваат 6 Земјата ноктите.
  вклучуваат 2 земјата врвови.
  вклучуваат 2 шила за челични цевки
  водоотпорен, colorfast, брзи како светлината, што не се лизга и се перат со рака 40 ° C.
  УВ заштита 40%.
  Детален опис материјал: 170T полиестер со обложување.
  Спецификација:  4 × 4M
  Пакување:
  Парчиња / Сетови на внатрешниот картон / поли торба: секој 4-5 парчиња спакувани во боја кутија.
  Парчиња / комплети на извоз картон: 2 парчиња спакувани во една картонска кутија.

  20150601112558495849

  20150601112584308430

  20150601112553145314

  20150601112573017301

  20150601112583138313

  20150601112510401040

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !