U тип жица

Краток опис:

U Тип Тај Жица Спецификации: тип U железо големини жица: жица 18 # -22 # (жица со дијаметар од 0.7mm да 1.2mm). Во меѓувреме ние може да произведе одреден производ во согласност со барањата на клиентите. U тип жица должина: според потребите на нашите клиенти. тип U материјали железо жица: црна annealed жица, електро поцинкована жица, топло поцинкувани жица и така натаму. U Тип Вратоврска жица материјал: Електрични галванизиран железо жица, топло-натопи цинк-засејување жица железо и црно железо жица. U Тип Тај Жица Appl ...


 • ФОБ Цена: US $ 550 - 850 / Тон
 • Мин.нарачката Количина: 1 тон / тони
 • Набавка Способност: 5050 тони / тони месечно
 • Порт: Тијанџин
 • Начин на плаќање: L / C, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  U Тип Тај Жица Спецификации:
  тип U железо големини жица: жица 18 # -22 # (жица со дијаметар од 0.7mm да 1.2mm). Во меѓувреме ние може да произведе одреден производ во согласност со барањата на клиентите. 
  U тип жица должина: според потребите на нашите клиенти.
  Тип U материјали железо жица: црна annealed жица, електро поцинкована жица, топло поцинкувани жица и така натаму.
  U Тип Вратоврска жица материјал: Електрични галванизиран железо жица, топло-натопи цинк-засејување жица железо и црно железо жица.
  U Тип Вратоврска жица Апликација: 
  Овој тип на железо жица има многу апликации. И тоа е главно се користи како обврзувачки во градежништвото или enlacing ѕид материјал.
  U Тип Вратоврска жица Пакување:
  Обично пакување на У тип жица е ПВЦ / дрвен кафез / палети или во согласност со барањата на клиентите за пакување. 
  U Тип Вратоврска жица и се сече жица се користи главно како им жица во construction.U тип вратоврска жица е направен од поцинкована жица, електро поцинковани или топло-поцинкувани или црно железо жица, итн

  20150601103087668766

  2015060110300606606

  20150601103018521852

  20150601103018231823

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !