• 1
  • 2
  • 3

Rreth nesh

Anping Sanxing Wire Mesh Fabrika është themeluar në vitin 1990, e cila është një prodhues profesional të ngjitur rrjetë teli ,tela ngjitur panel rrjetë ,gjashtëkëndor rrjetë teli ,verigë gardh , rrjetë teli crimped , çelik inox rrjetë teli ,skermë tyl ,zgjeruar rrjetë metalike , dritare ekran , galvanzied katrore rrjetë teli , rrjetë tekstil me fije qelqi , bezdisshëm rrjetë , tela me gjemba , tela me gjemba rroje , tela zi annealed , prerë tela etj. Prodhimet tona janë përdorur gjerësisht në industri, bujqësi, kultivimin, ndërtimit, transportit dhe minierave. Deri tani ne kemi vendosur tashmë marrëdhënie biznesi me 45 klientët nga Azia Juglindore, Azia, Evropa, Lindja e Mesme, Afrikë, dhe përfshin katër shuma e shitjes dhe konsumatorët çdo vit.

WhatsApp Online Chat !