Alumini Window Screen

Përshkrim i shkurtër:

ekran dritare alumini është bërë nga al-mg teli aliazh në endje të thjeshtë. rrjetë teli alumini ndahet në dy klasa: rrjetë alumini magnez aliazh tela dhe të pastër rrjetë teli alumini, të endura me vete me tela aliazh alumini dhe tela të pastër alumini. Al Ekran mushkonjë Color: Silver ndritshme apo qymyr. Aluminum Alloy insektet Screening është më e shtrenjtë se tekstil me fije qelqi Mesh, por shumë më të qëndrueshme. shqyrtimit alumini është i ashpër dhe të qëndrueshme, në mënyrë tipike në 18 x 16 rrjetë, 0,011 shfaqjen diametër, të përshtatshme ...


 • FOB Çmimi: US $ 3-10 / Sheet
 • Min.urdhër Sasia: 20 fletë / Sheets
 • Furnizimi Aftësia: 5000 Sheet / Sheets në ditë
 • Port: Tianjin
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Ekran dritare alumini  është bërë nga al-mg teli aliazh në endje të thjeshtë.

  Rrjetë teli alumini  ndahet në dy klasa:  rrjetë alumini magnez aliazh tela  dhe  të pastër rrjetë teli alumini , të endura me vete me tela aliazh alumini dhe tela të pastër alumini.

  Al Ekran mushkonjë  Color: Silver ndritshme apo qymyr.

  Aluminum Alloy insektet Screening  është më e shtrenjtë se  Tekstil me fije qelqi Mesh , por shumë më të qëndrueshme.

  Shqyrtimit alumini  është i ashpër dhe të qëndrueshme, në mënyrë tipike në 18 x 16 rrjetë, 0,011 shqyrtimit diametër, të përshtatshme për shumicën e dyer dhe dritare aplikimet. Ekran dritare alumini  nuk do të ndryshket ose myk. Jepen në listat apo copa të prera.

  Features:

  Rrjetë insekteve  ka pesha të lehta, rezistencë të mirë korrozioni dhe rezistenca e ndryshk

  Aplikimi: Si  shfaqjen e insekteve  apo hije kundër miza dhe mushkonja, mbrojtjen makineri, materiale të ventilimit dhe sinjalet që marrin.

  Ne gjithashtu furnizimin me sistemet rrjetë insekteve, të cilat janë të dizajnuara në mënyrë specifike për dritare dhe dyer, dhe të përsosur për të dy përdorim shtëpiak dhe të biznesit.

  Sa lehtë është për të instaluar rrjetë insekteve?

  rrjetë insekteve është shumë e lehtë për të instaluar. Të gjitha varietetet tona mund të jenë prerë me gërshërë të forta, dhe pastaj thjesht kapëse ose ngjitur në vend.

  Sa kohë do të insekteve rrjetë të zgjasë?

  Jetëgjatësia e rrjetë insekteve do të varet materialit të përdorur, dhe sa shpesh ajo është subjekt i veshin dhe lot. Rrjetë më të vështirë-veshur ne shesim është ajo e bërë nga metali, dhe kjo është në dispozicion në ose  çelik inox  ose  alumini.

  Tona  tekstil me fije qelqi dhe rrjetë çeliku PVC veshura  janë alternativa më të lira, por si pasojë ata janë më delikate dhe duhet të përdoret vetëm në ambiente të mbyllura. Megjithatë, ynë  rrjetë manar  është shumë më e fortë dhe është bërë nga poliesteri me një bërthamë najloni.

  Çfarë është dallimi në mes të zgjeruar dhe të  endura rrjetë insekteve ?

  Quite thjesht, rrjetë zgjeruar është më e fortë dhe mban formën e saj kur ajo bends, ndërsa endura rrjetë është shumë më e lehtë për të prerë dhe të bëj jashtë formës.

  Ku mund të blej rrjetë insekteve?

  Nëse dëshironi ndonjë ndihmë me blerjen tuaj, ju lutem mos hezitoni te na telefononi në 0086-311-69013206 ose na kontaktoni përmes  emailit  apo në chat online.

   20160309021154455445  20160309021170607060 20160309021118301830 
  20160309021176567656  20160309021155755575  20160309021216401640 

   


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Related Products

  WhatsApp Online Chat !