Barbecue Grill tyl

Përshkrim i shkurtër:

Barbecue vuaj tyl është në dispozicion në metale të ndryshme, si çelik Barbecue vuaj tela, çeliku i butë tela, apo tela ngjitur galvanizuar, në formë të rrumbullakët, katrore, drejtkëndëshe, kurbë, etj Barbecue vuaj tyl gëzon karakteristikat e ngrohjes-rezistencës, korrozioni rezistenca, edhe të padëmshme. Ne ofrojmë Grills Barbecue në formë të sheshtë dhe formë konveks, me specifikimet e mëposhtme: 230mm, 240mm, 260mm, 270mm, 280mm, 300mm, 350mm, 400mm, 500mm. diametër tela me klientët requiremen të veçanta ...


 • FOB Çmimi: US $ 3-8,5 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 5000 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 5000 Copë / copë në ditë
 • Port: Tianjin
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Barbecue vuaj tyl  është në dispozicion në metale të ndryshme, si çelik Barbecue vuaj tela, çeliku i butë tela, apo tela ngjitur galvanizuar, në formë të rrumbullakët, katrore, drejtkëndëshe, kurbë, etj Barbecue vuaj tyl gëzon karakteristikat e ngrohjes-rezistencës, korrozioni rezistenca, edhe të padëmshme.
  Ne ofrojmë Grills Barbecue në formë të sheshtë dhe formë konveks, me specifikimet e mëposhtme: 230mm, 240mm, 260mm, 270mm, 280mm, 300mm, 350mm, 400mm, 500mm. Diametër tela me klientët kërkesë specifike.
  Ne proces  Barbecue Grills  në përputhje me kërkesat e konsumatorëve të veçanta. Vuaj tela Barbecue rrjetë është përdorur kryesisht në kampe, mbushjes, ushtarake, të udhëtimit. Vuaj tela Barbecue rrjeta është e bazuar në crimped rrjetë teli, trajtimin e sipërfaqes me të veshur me zink ose krom kromuar. Barbecue vuaj rrjeta teli gëzon ngjyra të ndritshme dhe strukturë të mirë.
  Përshkrim detaj si në vijim:
  • Material: teli Crimped hekuri tyl.
  • Finish: zink veshura ose kromit veshur.
  • Karakteristikat: ngjyrë të ndritshme, strukturë të mirë, standarde të eksportit.

  20150601085913311331

  20150601085974167416

  20150601085961996199

  20150601085984738473

  Barbecue vuaj Specifikimet tyl:

  rreth

  katror

  wire matës SWG

  Dia tela. (Mm)

  diametër (mm)

  peshë (kg / copë)

  wire matës SWG

  Dia tela. (Mm)

  gjatësi (mm)

  Gjerësia (mm)

  peshë (kg / copë)

  18

  1.2

  240

  0,075

  18

  1.2

  260

  240

  0.09

  18

  1.2

  260

  0.09

  18

  1.2

  280

  260

  0.11

  18

  1.2

  270

  0,1

  18

  1.2

  300

  300

  0.12

  18

  1.2

  300

  0.12

  -

  -

  -

  -

  -

   


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Related Products

  WhatsApp Online Chat !