Zinxhiri Link Fence

Përshkrim i shkurtër:

Zinxhiri Link Fence është quajtur edhe diamant rrjetë teli me hapjen diamanti. Kjo është bërë me tela të ndryshme metalike gërshetim me makinë zinxhir Lidhje gardh. Tona materiale Lidhje zinxhir gardh janë në dispozicion në çelik inox, galvanizuar, dhe PVC veshura tela. Ata janë përdorur zakonisht në kopshte, sportive oborr, vendet industriale, shtëpi, rrugë dhe ngjarje për kontrollin e turmës. Weaving dhe Features: Hapja Uniform, sipërfaqe të sheshtë, gërshetim i thjeshtë dhe përdorim praktik. Lehtë dhe fleksibile për instalimin dhe lidhjen. Tra ...


 • FOB Çmimi: US $ 1,27-6,2 / Sheshi Meter
 • Min.urdhër Sasia: 100 Meter / Metra
 • Furnizimi Aftësia: 80000 Meter / metra në muaj
 • Port: Tianjin
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Zinxhiri Link Fence  është quajtur edhe diamant rrjetë teli me hapjen diamanti. Kjo është bërë me tela të ndryshme metalike gërshetim me makinë zinxhir Lidhje gardh. Tona materiale Lidhje zinxhir gardh janë në dispozicion në çelik inox, galvanizuar, dhe PVC veshura tela. Ata janë përdorur zakonisht në kopshte, sportive oborr, vendet industriale, shtëpi, rrugë dhe ngjarje për kontrollin e turmës.
  Weaving dhe Features:  hapja Uniform, sipërfaqe të sheshtë, gërshetim i thjeshtë dhe përdorim praktik. Lehtë dhe fleksibile për instalimin dhe lidhjen. Traditional Chain-Link Fencing është zgjedhja ideale për një zgjuar, i sigurt, rrethimet e kufijve për industrinë. Ne prodhojnë industriale gardhe lidhje zinxhir me të nxehtë-zhytur galvanizuar, PVC veshur dhe tela çeliku inox. Më popullor është galvanizuar verigë gardh, e cila ka rezistencë të mirë ndaj ujit dhe korrozionit atmosferik. Megjithatë, PVC veshura qëndrueshmëri Lidhje zinxhir gardh është më e mirë se galvanizuar.
  Zinxhiri Link FenceLlojet Edge
  Ekzistojnë tri lloje buzë për të zgjedhur: grusht - grusht, kthesë - kthesë apo grusht - kthesë. Lidhje zinxhir gardh me kthesë zakonisht do të shtojë sigurinë.
  Knuckling - Ky term përdoret për të përshkruar llojin e tegel të marra nga interlocking palë ngjitur e përfundon tela dhe pastaj Bending tela përfundon përsëri në një lak të mbyllur. Zakonisht grusht është standarde nëse nuk shprehet ndryshe.
  Gjarpërues - Ky term përdoret për të përshkruar llojin e tegel të marra nga gjarpërues palë ngjitur prej teli përfundon së bashku në një spirale të mbyllur prej 1-1 / 2 kthesa e makinës, e cila është ekuivalente me tre twists të plota, dhe cuffing tela përfundon në një të mprehtë kënd për të siguruar pikë të mprehta. Tela përfundon përtej kthesë duhet të jetë të paktën 1/4 inç (6.4mm) të gjatë.
  Zinxhiri Specifikimet Link Fence:
  Chain Link Specifikimet Fence: Wire diametër 1.2mm - 5.0mm,
  Mesh madhësia 20mm -100mm
  width Roll 0.5m, 1.0m, 1.25, 1.5, 1.8 milion, 2.0m, 2.5m
  gjatësi Roll 10m-50m .
  E cila gardh duhet ta blej, galvanizuar ose PVC veshura zinxhir Lidhje gardh?
  Nëse ju doni verigë gardh qëndronte 30-40 vjet, atëherë ju duhet të blini vetëm gardhin me një diametër teli prej 3mm - 4mm. Nëse ju dëshironi që të ketë një pamje më tërheqëse duhet të blejnë gardh PVC veshura. Vetëm nevojë për mbrojtjen kundër korrozionit, ju mund të zgjidhni gardh me galvanizuar. Nëse keni ndërmend për të vënë gardh në mjedise armiqësore: pranë detit ose në zonën e fabrikës acid. Ju lutemi të blerë PVC veshura verigë gardh. Sepse kripa e detit e ajrit dhe atmosfera acid shumë shpejt prish sipërfaqe zink, por ata nuk mund të përballen me shtresë polimer.

  20150601125320482048

  20150601125332653265

  2015060112530948948

  20150601125327892789


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Related Products

  WhatsApp Online Chat !