Ndërtimi Mesh Panel

Përshkrim i shkurtër:

Ndërtimi Mesh Paneli është i përfshirë tela ngjitur panel rrjetë gardh / ngjitur panel rrjetë / ngjitur rrjetë skermë / ngjitur rrjetë gardh / panel ngjitur gardh 1. ngjitur rrjetë panel gardh është formuar me saldim të ulët të karbonit çeliku teli apo tela çelik. Ai përfshin të nxehtë-zhytur galvanizim, galvanizim elektro, PVC-veshura, të veçantë ngjitur rrjetë teli. Ngjitur aftësi panel rrjetë është antisepsisë lartë dhe oxidation- rezistente. Ajo mund të përdoret gjerësisht si ndërtim, skermë, stolisje dhe makineri mbrojtjen në në ...


 • FOB Çmimi: US $ 3-10 / Sheet
 • Min.urdhër Sasia: 20 fletë / Sheets
 • Furnizimi Aftësia: 5000 Sheet / Sheets në ditë
 • Port: Tianjin
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Ndërtimi Mesh Paneli  është i përfshirë tela ngjitur panel rrjetë gardh / ngjitur panel rrjetë / ngjitur rrjetë skermë / ngjitur rrjetë gardh / panel ngjitur gardh
  1. ngjitur rrjetë panel gardh është formuar me saldim të ulët të karbonit çeliku teli apo tela çelik. Ai përfshin të nxehtë-zhytur galvanizim, galvanizim elektro, PVC-veshura, të veçantë ngjitur rrjetë teli. Ngjitur aftësi panel rrjetë është antisepsisë lartë dhe oxidation- rezistente. Ajo mund të përdoret gjerësisht si ndërtim, skermë, stolisje dhe makineri të mbrojtur në industri, bujqësi, trafikut dhe transportit, minierave, gjykata, lëndinë dhe kultivimin, etj.
  Ngjitur Panel gardh Mesh është bërë me cilësi të lartë ngjitur rrjetë, me banesë edhe sipërfaqe, strukturë të fortë, do të përdoret gjerësisht në ndërtimin, ushqim, bujqësi dhe kështu me radhë.
  2. rrjetë ngjitur specifikim panel gardh
  teli diameter: 0.15mm-12mm
  madhësi teli: 1/2 "-6 '(1/2" X1 / 2 ", 1" X1': 2 "X2 ', 3' X3", 4 "X4", 5 "X5", 6 "x6", 1 "x2", 2 "x3", 2 "x4" etj)
  gjerësia: 0.5m-2.0m
  Length: 0.5m-6.0M
  gjerësia dhe gjatësia mund të bëhet si për kërkesën tuaj! 
  Paketimi: lakuriq apo në paletë
  3. ngjitur Mesh lloj gardh Panel material dhe prodhimin procesi
  Materiali: Electro galvanizuar ngjitur panel rrjetë 
  Hot dip galvanizuar ngjitur panel rrjetë
  Black të ulët të karbonit ngjitur panel rrjetë
  PVC veshur rrjetë ngjitur panel
  Stainless çeliku ngjitur rrjetë panel

  20150601152623042304

  20150601152631033103

  20150601152669306930

  20150601152688588858

  Wire Diametri (mm)

  Aperture (mm)

  Gjerësia (m)

  gjatësi

  inç

  MM

  2.0mm-3.2mm

  1 "

  25.4

  0.914m - 1.83m

  Gjatësia nuk kufizon

  2.0mm-4.5mm

  2 "

  50.8

  0.914m - 2.75m

  2.0mm-6.0mm

  3 "

  70.2

  0.914m - 2.75m

  2.0mm-6.0mm

  4 "

  101.6

  0.914m - 2.75m

  2.0mm-6.0mm

  5 "

  127

  0.914m - 2.75m

  2.0mm-6.0mm

  6 "

  152,4

  0.914m - 2.75m

  2.0mm-6.0mm

  7 "

  177,8

  0.914m - 2.75m

  2.0mm-6.0mm

  8 "

  203,2

  0.914m - 2.75m

   

  Faleminderit për vizitën faqen tonë të internetit. Ju lutem mos ngurroni të lënë një mesazh në qoftë se ju ndonjë pyetje.

 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Related Products

  WhatsApp Online Chat !