Electro galvanizuar ngjitur panel rrjetë

Përshkrim i shkurtër:

Material: Low carbon steel wire, stainless steel wire Weaving and characteristics: Hot dipped galvanizing after weaving ;Weaving with hot dipped galvanized iron wire Specification List of Welded Wire Mesh Opening Wire Diameter<BWG> In inch In metric unit(mm)   1/4″ x 1/4″ 6.4mm x 6.4mm 22,23,24 3/8″ x 3/8″ 10.6mm x 10.6mm 19,20,21,22 1/2″ x 1/2″ 12.7mm x 12.7mm 16,17,18,19,20,21,22,23 5/...


 • FOB Çmimi: US $ 3-10 / Sheet
 • Min.urdhër Sasia: 20 fletë / Sheets
 • Furnizimi Aftësia: 5000 Sheet / Sheets në ditë
 • Port: Tianjin
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Materiali:  Low tela çeliku të karbonit, çelik inox tela
  Weaving dhe karakteristikat:  Hot zhytur galvanizing pas endje; Weaving me të nxehtë tela zhytur hekuri i galvanizuar

  2015060115040659659

  20150601150457915791

  20150601150473307330

  20150601150486948694

  Specifikimi Lista e ngjitur Wire Mesh

  hapja

  Wire Diametri <BWG>

  në inç

  Në njësi metrik (mm)

   

  1/4 "x 1/4"

  6.4mm x 6.4mm

  22,23,24

  3/8 "x 3/8"

  10.6mm x 10.6mm

  19,20,21,22

  1/2 "x 1/2"

  12.7mm x 12.7mm

  16,17,18,19,20,21,22,23

  5/8 "x 5/8"

  16mm x 16mm

  18,19,20,21

  3/4 "x 3/4"

  19.1mm x 19.1mm

  16,17,18,19,20,21

  1 "x 1/2"

  25.4mm x 12.7mm

  16,17,18,19,20,21

  1-1 / 2 "x 1-1 / 2"

  38mm x 38mm

  14,15,16,17,18,19

  1 "x 2"

  25.4mm x 50.8mm

  14,15,16

  2 "x 2"

  50.8mm x 50.8mm

  12,13,14,15,16

   

  Faleminderit për vizitën faqen tonë të internetit. Ju lutem mos ngurroni të lënë një mesazh në qoftë se ju ndonjë pyetje.

 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Related Products

  WhatsApp Online Chat !