Galvanizuar Wire Fence

Përshkrim i shkurtër:

Materialet: ulët të karbonit tela çeliku, Low pjatë çeliku të karbonit, alumini telat aliazh magnezi. Përpunimi: Weaving dhe saldim Uses: Kryesisht për pengesë dhe gardh përgjatë banimi, kopsht dhe kufijtë. rrethimi i autostradës, hekurudhor, aeroport. Features: korrozioni rezistente, anti-plakje, rezistent ndaj nxehtësisë, prova moti, etj Format e rezistencës korrozioni përfshijnë elektro galvanizing, galvanizing nxehtë dhe veshja plastike. Veshja multi-color plastike ofron rezistencë të mirë korrozioni dhe dekorative ...


 • FOB Çmimi: US $ 12-50 / Set
 • Min.urdhër Sasia: 100 Set / Sets
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Set / vë në javë
 • Port: Tianjin
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Materialet:  ulët të karbonit tela çeliku, Low pjatë çeliku të karbonit, alumini telat aliazh magnezi.
  Përpunimi:  Weaving dhe saldim
  Uses:  Kryesisht për pengesë dhe gardh përgjatë banimi, kopsht dhe kufijtë. rrethimi i autostradës, hekurudhor, aeroport.
  Features:  korrozioni rezistente, anti-plakje, rezistent ndaj nxehtësisë, prova moti, etj Format e rezistencës korrozioni përfshijnë elektro galvanizing, galvanizing nxehtë dhe veshja plastike. Veshja multi-color plastike ofron rezistencë të mirë korrozioni dhe efektet dekorative. Kjo është bërë me postin gardh dhe rrjetë teli paneleve.

  20150601100812571257

  20150601100874597459

  20150601100843144314

  20150601100876357635

  Fence Wire Mesh Specifikimi

  Gardh rrjetë teli

  Panel dimensionet LxHmm.

  Pole lartësi mm.

  Distanca në mes polet mm.

  Numri i brinjëve

   

  2405 x 1270

  1500

  2440

  2

   

  2405 x 1570

  1850

  2440

  2

   

  2405 x 1720

  2130

  2440

  2

   

  2405 × 2000

  2450

  2440

  3

   


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Related Products

  WhatsApp Online Chat !