bezdisshëm Mesh

Përshkrim i shkurtër:

Materialet e duhura bezdisshëm prodhuar nga çeliku të karbonit, alumini, çeliku inox dhe lidhjeve të veçanta ofron sigurta, funksionale, produkte të qëndrueshme për të gjitha mjediset. Përparësitë, aplikim të veçantë dhe karakteristika të bezdisshëm Mesh: bezdisshëm çeliku ofron përparësitë e mëposhtme në krahasim me fletët e rrjetit çeliku: bezdisshëm çeliku ka pesha të lehta, forcë të mirë, kapacitet të madh që mbante dhe mund të ruani materialet dhe kosto. Ajo ofron ventilim të mirë të dritës dhe të erës, një kuptimin modern, estetike ...


 • FOB Çmimi: US $ 10 - 200 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 5 Ton / ton
 • Furnizimi Aftësia: 400 Ton / ton në Javës
 • Port: Tianjin
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Materialet e duhura 
  bezdisshëm prodhuar nga çeliku të karbonit, alumini, çeliku inox dhe lidhjeve të veçanta ofron sigurta, funksionale, produkte të qëndrueshme për të gjitha mjediset.

  Përparësitë, aplikim të veçantë dhe karakteristika të  bezdisshëm Mesh:
  bezdisshëm çeliku ofron përparësitë e mëposhtme në krahasim me fletët e rrjetit çeliku: 
  bezdisshëm çeliku ka pesha të lehta, forcë të mirë, kapacitet të madh që mbante dhe mund të ruani materialet dhe kosto. Ajo ofron ventilim të mirë të dritës dhe të erës, një kuptimin modern, pamjen estetike dhe sigurisë anti-trung. Është gjithashtu e lehtë për të pastruar, të lehtë për të instaluar dhe të qëndrueshme për përdorime. 

  Bezdisshëm Mesh  produkte janë të dizajnuara dhe të prodhuara për ndërtime të ndryshme industriale dhe civile në rrugë të qytetit, kopshte, oborr, aeroport, hekurudhor dhe inxhinieri industriale, dhe ata ofrojnë në vijim karakteristikat: 
  * opinion estetik: linja të thjeshta dhe takimi pamja argjendi prirje moderne. 
  * Më i miri kullimit: Zona Rrjedhja e 83.3 për qind, më shumë se dy herë e produkteve gize. 
  * Hot-dip galvanizuar trajtim: Good ndryshk-provë pronën, zëvendësim pa mirëmbajtje. 
  * Anti-vjedhje Dizajni: The mbuluar dhe korniza është e përbashkët me sigurinë ofruar varen, siguri dhe komoditet të hapur. 
  * Investimet e Kursimeve: Large-hapësirë. Më pak e humbur për peshë të rëndë në krahasim me produktet gize. Kostoja mund të ruhen për rrezikun e të qenit të vjedhura ose dërrmues njërin nëse gize është përdor. 
  * Forca të lartë: Forca dhe rezistencë janë shumë më të larta se gize. Mund të përdoret për terminalet, aeroportin dhe të tjera të mëdha-hapësirë dhe kushte të rënda ngarkimit.

  20150601170842324232

  20150601170855375537

  20150601170831623162

  20150601170973407340

  20150601170900033

  20150601171171377137

   


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Related Products

  WhatsApp Online Chat !