Gjashtëkëndor Wire Mesh

Përshkrim i shkurtër:

Rrjeta teli me hapjen gjashtëkëndor ofron mira ventilimi dhe skermë përdor. tela gjashtëkëndor tyl është bërë nga gjarpërues tela çeliku të karbonit, elektro apo nxehtë zhytur galvanizuar, atëherë plastike të veshura, ose të thjeshtë. Ajo mund të fabrikuara në gabions kuti - një nga produktet më popullore tela për kontrollin e përmbytjeve. Pastaj gurë janë vënë në të. Shtrimin e gabions të bëjë një mur apo bankë ndaj ujit dhe përmbytjes. tela gjashtëkëndor tyl është ngjitur edhe në pulave tyl për kultivimin e pulave dhe pulave të tjera ....


 • FOB Çmimi: US $ 5 - 25 / Roll
 • Min.urdhër Sasia: 200 Roll / Rolls
 • Furnizimi Aftësia: 3000 Roll / Rolls në muaj
 • Port: Tianjin
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Rrjeta teli me gjashtëkëndor  hapjen ofron mira ventilimi dhe skermë përdor. Tela gjashtëkëndor tyl është bërë nga gjarpërues tela çeliku të karbonit, elektro apo nxehtë zhytur galvanizuar, atëherë plastike të veshura, ose të thjeshtë.

  Ajo mund të fabrikuara në gabions kuti - një nga produktet më popullore tela për kontrollin e përmbytjeve. Pastaj gurë janë vënë në të. Shtrimin e gabions të bëjë një mur apo bankë ndaj ujit dhe përmbytjes. tela gjashtëkëndor tyl është ngjitur edhe në pulave tyl për kultivimin e pulave dhe pulave të tjera. përdoret gjerësisht si gardhe pas gjelbër veshura, dhe shpenzimet mund të reduktohet. Në vitet e fundit, gjashtëkëndor rrjeta teli bërë prej teli hekuri i galvanizuar është përdorur në gardhe, edukate dhe përforcim të ndërtimit.

  Sipas aplikimit , ne mund të furnizimit me rrjeta teli në llojet e mëposhtme: 
  Qëllimi i përgjithshëm Wire tyl;
  Heavy Lloji Wire tyl;
  Pulave tyl;
  Chicken Wire;
  Tyl Wire për gardhet.

  Endura tela gjashtëkëndor tyl hapja  është përdorur kryesisht si gardh të lehta për pulat, fermat, për zogjtë, lepujt dhe rrethime manar, rojet pemë dhe rrethimi kopsht, kazanët e magazinimit dhe mbështet dekorative fusha tenisi. Ajo është përdorur edhe si pëlhura rrjetë teli për përforcim të lehta në xhami shkëputur prova dhe betonit çimentos, suvatimin dhe hedhjen e rrugëve, etj
  Përpunimi Llojet e vlefshme përfshijnë:
  • tela gjashtëkëndor drejt kthesë tyl
  • kundërt kthesë gjashtëkëndor rrjeta teli 
  • double-drejtimi përdredhur gjashtëkëndor rrjeta teli

  Përfundon e gjashtëkëndor Wire tyl  mund të jenë: 
  • galvanizuar pas endje, galvanizuar para endje, 
  • PVC veshura galvanizuar
  • hot-zhytur galvanizuar 
  • elektro galvanizuar
  specifikimet e përgjithshme e gjashtëkëndor Wire tyl

  20150601124529062906

  20150601124528762876

  20150601124541524152

  20150601124593139313


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Related Products

  WhatsApp Online Chat !