Hot-Dip galvanizuar ngjitur Wire Mesh

Përshkrim i shkurtër:

Ngjitur rrjetë teli është një nga materialet e njohura në konkrete, ndërtimit dhe industrisë. Kjo është bërë e tela të ulët të karbonit çeliku, tela çeliku inox pas saldim dhe sipërfaqe e trajtuar. Ngjitur pëlhurë rrjetë teli është përdorur gjerësisht në ndërtimin e ndërtesave, sistemin e mbrojtjes, filtrimit, ushqim, bujqësi dhe kështu me radhë. Hot-zhytur galvanizuar ngjitur rrjetë teli është bërë në përgjithësi nga tela çeliku thjeshtë. Në kohën e përpunimit ajo shkon nëpër një proces që mbulon zinkut nxehtë. Ky lloj i ngjitur ndërgjegjshëm rrjetë me op katror ...


 • FOB Çmimi: US $ 10 - 50 / Roll
 • Min.urdhër Sasia: 200 Roll / Rolls
 • Furnizimi Aftësia: 200 Roll / Rolls në ditë
 • Port: Tianjin
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Ngjitur rrjetë teli  është një nga materialet e njohura në konkrete, ndërtimit dhe industrisë. Kjo është bërë e tela të ulët të karbonit çeliku, tela çeliku inox pas saldim dhe sipërfaqe e trajtuar. Ngjitur pëlhurë rrjetë teli është përdorur gjerësisht në ndërtimin e ndërtesave, sistemin e mbrojtjes, filtrimit, ushqim, bujqësi dhe kështu me radhë.

  Hot-zhytur galvanizuar ngjitur rrjetë teli  është bërë në përgjithësi nga tela çeliku thjeshtë. Në kohën e përpunimit ajo shkon nëpër një proces që mbulon zinkut nxehtë. Ky lloj i ngjitur ndërgjegjshëm rrjetë me hapjen katror është ideale për kafaz kafshëve strukturimin, fabrikuar kutitë teli, tiganisje, duke e bërë ndarje, qëllimet dhe rrethimi mbrojtjes makinë bezdisshëm.

  Hot-zhytur galvanizuar Wire ngjitur  Karakteristikat: sipërfaqe të sheshtë dhe uniforme, struktura firmë, integritetit të mirë dhe të qëndrueshëm të shkëlqyer korrozioni të mirë.
  Ky lloj teli ngjitur kemi dy të përpunimit në procesin e prodhimit, galvanizing rrjetë ngjitur para ose pas saldimit. Galvanizuar ngjitur rrjetë teli pas saldim është më i mirë se më parë saldim për këndin e saldimit. Me nxehtë galvanizing-zhytur, tela ngjitur mund të parandaluar korrozioni në aplikimin e përditshme.

  Hot-zhytur galvanizuar ngjitur Specification teli:
  rrjetë 1) Hot tretësirë galvanizuar ngjitur + veshja PVC (gjelbër 6005): 12.7 mm 12.7mm / diametër teli brendshme 0, .65mm - veshura 0.90mm / lartesi ROLL 100 cm / rrotull gjatësi 5m.
  2) Hot dip galvanizuar rrjetë (galvanizuar pas saldim): 12.7 × 12.7mm / diametër tela 0.65mm / lartësia roll 50cm / roll gjatësi 5m.
  3) Hot tretësirë rrjetë galvanizuar (pas thurje) + veshja PVC (gjelbër 6005) rrjetë 25mm / diametër teli 0.80mm brendshme - veshura 1.00mm / lartësi rrotull gjatësi 50cm / rrotull 10m.
  4) Hot dip rrjetë galvanizuar (galvanizuar pas endje): rrjetë 13mm / diametër tela 0.70mm / lartësi roll gjatësi 50cm / roll 10m.

  20150601144316761676

  20150601144335163516

  20150601144362086208

  20150601144392079207

  Info Technology:
  Diametri: 0.65 +/- 0.025mm. 
  Zn-veshja: min. 20g / m².
  Forca elastik: 300 - 450 N / mm. 
  Zgjatim: min. 15%.
  Carbon: max. 0.10%.
  Make-up: mbështjellje 150kg me DIA brendshme. i +/- 270mm dhe një DIA jashtëm. i +/- 450mm.

  Mesh Size

  Wire njehsoj Diametri

  në MM

  në inch

  BWG No.

  MM

  6.4

  1/4

  24-22

  0.56- 0.71

  9.5

  3/8

  23-19

  0,64-1,07

  12.7

  1/2

  22-16

  0,71-1,65

  15.9

  5/8

  21-16

  0,81-1,65

  19.1

  3/4

  21-16

  0,81-1,65

  25.4 mm 12.7

  1 x 1/2

  21-16

  0,81-1,65

  25.4

  1

  21-14

  0,81-2,11

  38.1

  1 1/2

  19-14

  1,07-2,11

  25.4 mm 50.8

  1 x 2

  17-14

  1,47-2,11

  50.8

  2

  16-12

  1,65-2,77

  50,8-305

  2 deri në 12

   

  GI rrjetë teli katror specifikim:

  Mesh

  gjatësi gjerësi

  peshë

  16 cm 16

  3ft. × 100ft.

  24.75kg / roll

  16 cm 16

  4ft. × 100ft.

  33 kg / spirales

  16 cm 16

  4ft. × 100ft.

  41.25kg / spirales

  16 cm 16

  5ft. × 100ft.

  18 kg / spirales

  40 cm 40

  1mtr × 100ft.

  20kg / spirales

  Ne kemi hot galvanizuar ngjitur rrjetë teli në magazinë të madhe:

  Hot zinkut ngjitur rrjetë teli

  Hot-dip galvanizuar ngjitur rrjetë teli

  6 kg 20mm × 20mm × 1.0mm × 1m × 30m

  20mm × 20mm × 1.0mm × 1 milion × 30m 16kg

  25mm × 25mm × 1.8mm × 1m × 30m

  20mm × 20mm × 1.00mm × 1 milion × 30m 16kg

  30kgs 50mm × 50mm × 1.80mm × 1.5m × 30m

  50mm × 50mm × 1.80mm × 1.5 × 30m 30kg

  21kgs 50mm × 25mm × 1.60mm × 1m × 30m

  50mm × 25mm × 1.60mm × 1 milion × 30m 21kg

  48kgs 50mm × 25mm × 1.80mm × 1.5m × 30m

  50mm × 25mm × 1.80mm × 1.5 × 30m 48kg

   

  Mesh

   Trashësia

  lartësi

   

  mm

  mm 

  cm 

  Galvanizuar ngjitur Wire Mesh (galvanizuar pas gërshetim) Hot Dip galvanizuar Wire 

  06 × 06

  0.65

  50-150

  13 cm 13

  0.90

  13 cm 25

  1.45

  19 cm 19

  1.45

  25 cm 25

  1.75

  Galvanizuar ngjitur Wire Mesh (galvanizuar para thurje) Wire Hot Dip galvanizuar 

  13 cm 13

  1.40

  50-200

  13 cm 25

  1.50

  19 cm 19

  1.50

  75 cm 13

  1.90

  50 cm 25

  1.90

  50 cm 50

  1.90, 2.80

  PVC ngjitur rrjetë (hot zhytur)

  13 cm 13

  1.20

  50-200

  19 cm 19

  1.20, 1.40

  25 cm 25

  2.30


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Related Products

  WhatsApp Online Chat !