Hot zhytur tela galvanizuar

Përshkrim i shkurtër:

Hot zhytur Wire galvanizuar, e njohur edhe si hot-dip zink-kromuar teli hekuri, apo tela hekuri i galvanizuar. Hot zhytur galvanizuar Wire Materiali: karbonit të ulët të përpunimit të çelikut duke tërhequr, Veshje zink hot-dip. Hot zhytur Features galvanizuar Wire: 1. fleksibilitet të shkëlqyer dhe butësi 2. përdorimit përshtatshme: marrje Net, dredha-dredha, baling, varur dhe kështu me radhë. Hot zhytur Wire Processing galvanizuar: Gal prodhon me cilësi të mirë hot-dip tela hekuri i galvanizuar nga zgjedhje tela të ulët të karbonit çeliku, nëpërmjet procesit të ...


 • FOB Çmimi: US $ 450 - 1,050 / Ton
 • Min.urdhër Sasia: 10 Metric Ton / ton metrik
 • Furnizimi Aftësia: 65 Ton / ton në ditë
 • Port: Tianjin
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Hot zhytur tela galvanizuar , e njohur edhe si hot-dip zink-kromuar teli hekuri, apo tela hekuri i galvanizuar.
  Hot zhytur galvanizuar Wire Materiali: karbonit të ulët të përpunimit të çelikut duke tërhequr, Veshje zink hot-dip.
  Hot zhytur Features galvanizuar Wire: 
  1. fleksibilitet të shkëlqyer dhe butësi 
  2. përdorimit përshtatshme: marrje Net, dredha-dredha, baling, varur dhe kështu me radhë.
  Hot zhytur Wire Processing galvanizuar: 
  Gal prodhon me cilësi të mirë hot-dip tela hekuri i galvanizuar nga zgjedhje tela të ulët të karbonit çeliku, nëpërmjet procesit të tërhequr teli, acid larje dhe ndryshk heqjen, Pjekja dhe coiling.
  Hot zhytur galvanizuar Aplikimet Wire:
  Hot-dip galvanizuar tela është jashtëzakonisht fleksibël dhe të butë, e përdorur gjerësisht në ndërtim, zejtarisë, endura rrjetë teli, të shprehur rrjetë mënyrë skermë, paketimin e produkteve dhe përdorime të tjera të përditshme.

  20150601104312501250

  20150601104312201220

  20150601104374527452

  20150601104311621162

  Hot zhytur galvanizuar Specifikimet Wire:

  Wire njehsoj

  SWG në mm

  BWG në mm

  Në Metric Sistemit mm

  8 #

  4.06

  4.19

  4.00

  9 #

  3.66

  3.76

  -

  10 #

  3.25

  3.40

  3.50

  11 #

  2.95

  3.05

  3.00

  12 #

  2.64

  2.77

  2.80

  13 #

  2.34

  2.41

  2.50

  14 #

  2.03

  2.11

  -

  15 #

  1.83

  1.83

  1.80

  16 #

  1.63

  1.65

  1.65

  17 #

  1.42

  1.47

  1.40

  18 #

  1.22

  1.25

  1.20

  19 #

  1.02

  1.07

  1.00

  20 #

  0.91

  0.89

  0.90

  21 #

  0.81

  0.813

  0.80

  22 #

  0.71

  0,711

  0.70

  23 # për 34 # gjithashtu në dispozicion për tela hekuri i galvanizuar.

   


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Related Products

  WhatsApp Online Chat !