PVC veshura xhiro teli

Përshkrim i shkurtër:

Material i gabions pvc veshura xhiro PVC veshura, një lloj rrjetë teli kuti, janë bërë të rëndë gjashtëkëndor Wire tyl që është thurur nga teli metal. PVC gabions veshura diametri jashtë është nga 3.0mm te 4.5mm, dhe diameter prej teli rim ose tel buzë është një matës tela trashë se telit të përbashkët rrjetë. gabions PVC veshura janë bërë prej plastike të veshura tela çeliku e galvanizuar: me cilësi të lartë tela çeliku të karbonit të ulët, ne të përfundojë shtresë e mbrojtjes PVC në sipërfaqen e tela çeliku e galvanizuar, dhe pastaj endje atë ...


 • FOB Çmimi: US $ 5 - 33 / Set
 • Min.urdhër Sasia: 10 Set / Sets
 • Furnizimi Aftësia: 500 Set / vë në ditë
 • Port: Tianjin
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Material i pvc veshura xhiro
  gabions PVC veshura , një lloj rrjetë teli kuti, janë bërë të rëndë gjashtëkëndor Wire tyl që është thurur nga teli metal. PVC gabions veshura diametri jashtë është nga 3.0mm te 4.5mm, dhe diameter prej teli rim ose tel buzë është një matës tela trashë se telit të përbashkët rrjetë. 
  gabions PVC veshura  janë bërë prej plastike të veshura tela çeliku e galvanizuar: me cilësi të lartë tela çeliku të karbonit të ulët, ne të përfundojë shtresë e mbrojtjes PVC në sipërfaqen e tela çeliku e galvanizuar, dhe pastaj endje atë në gjashtëkëndor tyl teli, duke përfshirë të gjitha specifikimet. Kjo shtresë mbrojtje PVC mund të forcojë mbrojtjen ndaj mjedisit të lartë të ndotjes. Ndërkohë që ne mund të zgjidhni ngjyra të ndryshme në mënyrë që të përputhen me mjedisin rrethues.
  Specifikimet normale për xhiro PVC veshura

  hapja rrjetë

  60X80mm

  80X100mm

  100X120mm

  120X150mm

  diametër

  Zakonisht diametër është nga 2.5mm të 3.4mm

  Madhësia e xhiro

  2x1x1m

  2x1x0.5m

  4x1x1m

  4x2x1m

  Karakteristikat e tjera nga konsumatorët janë gjithashtu në dispozicion.

  Aplikimi i PVC veshura gabions
  gabione janë përdorur në shumë situata, duke përfshirë stabilizimin e lëvizjes tokës dhe erozioni, kontrollin e lumit, rezervuarëve, kanalit renovimin, peizazhit dhe mureve, etj
  Karakteristikat dhe avantazhet e PVC gabions veshura
  gabions PVC veshura mund të mbajnë depresione të forta dhe extruding forcë dhe për të mbajtur formën e saj. Gabions janë të lehtë të mjaftueshme për të instaluar se nuk ka përvojë është e nevojshme për të marrë një rezultat të mirë. PVC veshura jashtë tela çeliku e galvanizuar, PVC veshura gaions është më e mirë në Rezistenca korrozioni, antioxidation, qëndrueshmëri, në të njëjtën kohë pvc veshura xhiro është më e bukur se sa jo-PVC veshur. Ne mund të përputhen me mjedisin rrethues dhe të bëjë njerëzit më të rehatshme.

  2015060117310711711

  20150601173172367236

  20150601173135553555

  20150601173112391239

  20150601173126022602

  20150601173271057105


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Related Products

  WhatsApp Online Chat !