Përforcimi Mesh Panelit

Përshkrim i shkurtër:

Përforcuar rrjetë përdoret për përforcim të betonit, është prodhuar për SANS 1024: 2006 dhe të specifikave të tjera ndërkombëtare standarde. Features: • Përforcimi Mats Mesh janë forma më e përdorur zakonisht për përforcimin parafabrikuara dhe është veçanërisht i përshtatshëm për ndërtimin e sheshtë pllakë dhe shtretër konkrete sipërfaqe. Aplikacionet e tjera projektuar përfshijnë: • Mbajtja dhe muret qethje; • trarët dhe shtyllat; • overlays konkrete duke i hapur; • Elementet e betonit Precast; • Projekti Buildings; • Sw ...


 • FOB Çmimi: US $ 3-10 / Sheet
 • Min.urdhër Sasia: 20 fletë / Sheets
 • Furnizimi Aftësia: 5000 Sheet / Sheets në ditë
 • Port: Tianjin
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përforcuar rrjetë  përdoret për përforcim të betonit, është prodhuar për SANS 1024: 2006 dhe të specifikave të tjera ndërkombëtare standarde.
  Features:
  • Përforcimi Mats Mesh janë forma më e përdorur zakonisht për përforcimin parafabrikuara dhe është veçanërisht i përshtatshëm për ndërtimin e sheshtë pllakë dhe shtretër konkrete sipërfaqe. Aplikacionet e tjera projektuar përfshijnë: 
  • Mbajtja dhe muret qethje;
  • trarët dhe shtyllat;
  • overlays konkrete duke i hapur;
  • Elementet e betonit Precast;
  • Projekti Buildings;
  • Pishinë dhe ndërtimi gunite.
  • Mats përforcuar rrjetë mund të detajohen si ose fletët e sheshtë apo të përkulura, në varësi të kërkesave të punës.
  • Përforcimi Mesh përforcim të konsiderueshme zvogëlon kohën e ndërtimit.
  • SANS 1024: 2006 Mats përcaktuara pëlhurë janë standarde Mats ngjitur përforcim dhe mund të jenë të planifikuara thjesht duke iu referuar llojit pëlhurë, dimensionet fletë dhe lakimi kodet formë (Referenca është masa nominale e rrobave në kg / m2 × 100).
  • Teli ftohtë-mbështjellë deformuar përdorur në rrjetë pëlhurë ngjitur ka një forcë karakteristike (0.2% e stresit prova) një minimum prej 485MPa krahasim me 450MPa për rebar lartë elastik. Pëlhurë mund të përdoret në streset më të larta se rebar lartë elastik rezultuar në një kursim materiale deri në 8%.
  Quality
  Rrjetë për armaturë është prodhuar në bazë të kontrolleve të rrepta të cilësisë me të gjitha standardet në përputhje me SANS 1024: 2006 specifikimet standarde dhe tolerancat

  2015060115190410410

  20150601151950065006

  20150601151958485848

  20150601151980938093

   Faleminderit për vizitën faqen tonë të internetit. Ju lutem mos ngurroni të lënë një mesazh në qoftë se ju ndonjë pyetje.


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Related Products

  WhatsApp Online Chat !