Staninless çeliku rroje tel me thumba

Përshkrim i shkurtër:

Stainless tela çeliku rroje është bërë me fletë çeliku inox dhe tel AISI 304. tela çelik rroje ofron jetë më të gjatë të shërbimit në krahasim me materiale të tjera, dhe pronës shumë më të mirë të rezistencës korrozioni. Ky lloj tela me gjemba është furnizuar në shirita të drejtë, concertina vetme spirale ose të kryqëzuara mbështjellje concertina rroje. Stainless tela çeliku rroje është në dispozicion me një shumëllojshmëri të stileve teh: BT-10, BT-12, BT-18, BT-22, BT-28, BT-30, BT-60, etj Gjatësia barb, Barb ndarje dhe Barb w ...


 • FOB Çmimi: US $ 500 - 1200 / Ton
 • Min.urdhër Sasia: 100 Metric Ton / ton metrik
 • Furnizimi Aftësia: 30 Metric Ton / ton metrikë në ditë
 • Port: Tianjin
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Stainless tela çeliku rroje  është bërë me fletë çeliku inox dhe tel AISI 304.
  tela çelik rroje  ofron jetë më të gjatë të shërbimit në krahasim me materiale të tjera, dhe pronës shumë më të mirë të rezistencës korrozioni. Ky lloj tela me gjemba është furnizuar në shirita të drejtë, concertina vetme spirale ose të kryqëzuara mbështjellje concertina rroje.
  Stainless tela çeliku rroje  është në dispozicion me një shumëllojshmëri të stileve teh: BT-10, BT-12, BT-18, BT-22, BT-28, BT-30, BT-60, etj Gjatësia barb, Barb ndarje dhe width Barb mund të prodhohen në përputhje me kërkesat tuaja specifike.

  Razor Blade Specifikimi

  Numri i referencës

  Blade Style

  Trashësia

  Wire Dia

  Barb
  gjatësi

  Barb
  gjerësi

  Barb 
  ndarje

  BTO-10

  https://www.dl-barbedwire.com/Images/Razor-Barbed-Wire003.gif

  0.5 ± 0.05

  2.5 ± 0.1

  12 ± 1

  13 ± 1

  26 ± 1

  BTO-12

  https://www.dl-barbedwire.com/Images/Razor-Barbed-Wire002.gif

  0.5 ± 0.05

  2.5 ± 0.1

  12 ± 1

  15 ± 1

  26 ± 1

  BTO-18

  https://www.dl-barbedwire.com/Images/Razor-Barbed-Wire003.gif

  0.5 ± 0.05

  2.5 ± 0.1

  18 ± 1

  15 ± 1

  33 ± 1

  BTO-22

  https://www.dl-barbedwire.com/Images/Razor-Barbed-Wire004.gif

  0.5 ± 0.05

  2.5 ± 0.1

  22 ± 1

  15 ± 1

  34 ± 1

  BTO-28

  https://www.dl-barbedwire.com/Images/Razor-Barbed-Wire005.gif

  0.5 ± 0.05

  2.5 ± 0.1

  28 ± 1

  15 ± 1

  34 ± 1

  BTO-30

  https://www.dl-barbedwire.com/Images/Razor-Barbed-Wire006.gif

  0.5 ± 0.05

  2.5 ± 0.1

  30 ± 1

  18 ± 1

  34 ± 1

  CBT-60

  https://www.dl-barbedwire.com/Images/Razor-Barbed-Wire007.gif

  0.6 ± 0.05

  2.5 ± 0.1

  60 ± 2

  32 ± 1

  96 ± 2

  CBT-65

  https://www.dl-barbedwire.com/Images/Razor-Barbed-Wire008.gif

  0.6 ± 0.05

  2.5 ± 0.1

  65 ± 2

  21 ± 1

  100 ± 2

  Gjemba Tape Concertina (CBT); gjemba Tape pengesë (BTO) 
  materialeve standarde janë ose galvanizuar apo çelik inox. 
  Stilet Standard produktet janë treguar në tabelat e mësipërme, specifika të veçanta janë në dispozicion sipas kërkesës.

  Thumba Tape Wire Specifikimi

  Loop Jashtë Diametri

  Nr i unazore

  Gjatësia standarde per spirale

  lloj

  Shënime

  450mm

  33

  7-8M

  CBT-60,65

  spirale Single

  500mm

  56

  12-13M

  CBT-60,65

  spirale Single

  700mm

  56

  13-14M

  CBT-60,65

  spirale Single

  960mm

  56

  14-15M

  CBT-60,65

  spirale Single

  450mm

  56

  8-9m (3 CLIPS)

  BTO-10.12.18.22.28.30

  lloj kryq

  500mm

  56

  9-10M (3 CLIPS)

  BTO-10.12.18.22.28.30

  lloj kryq

  600mm

  56

  10-11M (3 CLIPS)

  BTO-10.12.18.22.28.30

  lloj kryq

  600mm

  56

  8-10m (5 CLIPS)

  BTO-10.12.18.22.28.30

  lloj kryq

  700mm

  56

  10-12 (5 CLIPS)

  BTO-10.12.18.22.28.30

  lloj kryq

  800mm

  56

  11-13M (5 CLIPS)

  BTO-10.12.18.22.28.30

  lloj kryq

  900mm

  56

  12-14M (5 CLIPS)

  BTO-10.12.18.22.28.30

  lloj kryq

  960mm

  56

  13-15M (5 CLIPS)

  BTO-10.12.18.22.28.30

  lloj kryq

  980mm

  56

  14-16M (5 CLIPS)

  BTO-10.12.18.22.28.30

  lloj kryq

  Shënime: produkteve standarde stilet janë treguar në tabelat e mësipërme, specifika të veçanta janë në dispozicion sipas kërkesës. Materialet standarde janë ose galvanizuar apo çelik inox. 
  Përveç këtyre produkteve, ne gjithashtu prodhimin e makinave që prodhojnë ato.

  20150601140758755875

  20150601140782508250

  20150601140715421542

  20150601140776867686


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Related Products

  WhatsApp Online Chat !