Drejt & Cut Wire

Përshkrim i shkurtër:

Drejt & Cut Wire është një lloj i tel kravatë e cila është përdorur gjerësisht në ndërtim, punimeve apo përdorim të përditshëm. Ajo mund të jetë prerë në madhësi të caktuar, pasi u vijë i drejtë. Drejt & Cut Wire Materiali: tela zi annealed, tela elektrike galvanizuar, tela hot-dip galvanizuar, bakri veshur teli, tela PVCcoated, tela pikturuar, etj Drejt & Cut Wire Feature: Ajo mund të shpëtojë orë kohë, lëndë të parë të punës, dhe përshtatshëm për transportin dhe praktik. Drejt & Cut Wire specificat ...


 • FOB Çmimi: US $ 668-710,3 / Ton
 • Min.urdhër Sasia: 5 Ton / ton
 • Furnizimi Aftësia: 10 Ton / ton në ditë
 • Port: Tianjin
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Drejt & Cut Wire  është një lloj i tel kravatë e cila është përdorur gjerësisht në ndërtim, punimeve apo përdorim të përditshëm. Ajo mund të jetë prerë në madhësi të caktuar, pasi u vijë i drejtë.
  Drejt & Cut Wire Materiali:  tela zi annealed, tela elektrike galvanizuar, tela hot-dip galvanizuar, bakri veshur teli, tela PVCcoated, tela pikturuar, etj
  Drejt & Cut Wire Feature: 
  Ajo mund të shpëtojë orë kohë, lëndë të parë të punës, dhe përshtatshëm për transportin dhe praktik.
  Drejt & Cut Wire Specifications:
  Specifikim Standard prej teli të drejtë të prerë: Wire matës 8 # -23 # (diametër tela nga 0.6mm të 4.5mm), ndërsa gjatësia e ndryshon sipas nevojave të klientëve tanë.
  Drejt & Cut Wire Aplikimi:
  Drejt shkurtuar teli përdoret në lidh e materialeve të ndërtimit apo sende të tjera. Tela Drejt prerë është bërë prej teli galvanizuar inat, tela zi annealed, tela çeliku inox, atëherë teli PVC straightened prerë në copa të gjatesite e ndryshme sipas kërkesës tuaj.

  20150601103414021402

  20150601103488808880

  2015060110340954954

  20150601103478097809

   


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Related Products

  WhatsApp Online Chat !