Sun Shade tyl

Përshkrim i shkurtër:

tyl tendë është tyl si aplikim. Materialet janë zakonisht poliestër, plastike, tekstil me fije qelqi dhe kështu me radhë. Ngjyrat janë të zezë, të bardhë, të verdhë, dhe të tjerët si nevojë. Këtu është specifikimet e përbashkëta në shfaqje. Nëse ju kanë specifika të veçanta dhe ngjyrat, ju lutem jepni detaje. Përshkrimi i artikullit: material: 170T poliester me shtresë poliamide. madhësi pëlhurë: 4 x 4 m. 4pcs × 4m litar. 2pcs × 2.2m × dia.19mm tub çeliku (plug Gable). Mbrojtja UV. përfshijnë 6 thonjtë tokë. përfshijnë ...


 • FOB Çmimi: US $ 2,300 - 2,600 / Ton
 • Min.urdhër Sasia: 2 ton / ton
 • Furnizimi Aftësia: 20 Ton / ton në Javës
 • Port: Tianjin
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Tyl tendë  është tyl si aplikim. Materialet janë zakonisht poliestër, plastike, tekstil me fije qelqi dhe kështu me radhë. Ngjyrat janë të zezë, të bardhë, të verdhë, dhe të tjerët si nevojë. Këtu është specifikimet e përbashkëta në shfaqje. Nëse ju kanë specifika të veçanta dhe ngjyrat, ju lutem jepni detaje.
  Përshkrimi i artikullit:
  material:  170T poliester me shtresë poliamide.
  madhësi pëlhurë:  4 x 4 m.
  4pcs × 4m litar.
  2pcs × 2.2m × dia.19mm tub çeliku (plug Gable).
  Mbrojtja UV.
  përfshijnë 6 thonjtë tokë.
  përfshijnë 2 majat terren.
  përfshijnë 2 spikes për tub çeliku
  i papërshkueshëm nga uji, colorfast, lightfast, shqip jo dhe të lahet me dorë 40 ° C.
  Mbrojtja UV 40%.
  Përshkrimi i detajuar material: 170T poliester me shtresë.
  Specifikimet:  4 × 4M
  Paketimi:
  copa / vë në kuti kartoni e brendshme / qese poli: secila copë paketuar në një kuti 4-5 ngjyra.
  Copa / vë në kuti kartoni e eksportit: 2pcs paketuar në një kuti kartoni.

  20150601112558495849

  20150601112584308430

  20150601112553145314

  20150601112573017301

  20150601112583138313

  20150601112510401040

   


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Related Products

  WhatsApp Online Chat !