teli U lloji

Përshkrim i shkurtër:

Specifikimet U Lloji Tie Wire: llojin U madhësive tela hekuri: Wire matës 18 # -22 # (diametër tela nga 0.7mm të 1.2mm). Ndërkohë ne mund të prodhojnë produkt të veçantë në përputhje me kërkesat e klientit. U Kombëtar Lloji tel: sipas nevojave të klientëve tanë. Lloji U Materialet tela hekuri: tela zi annealed, teli galvanizuar elektro, tela hot-dip galvanizuar dhe kështu me radhë. U Lloji Tie Wire Materiali: Electric teli hekuri i galvanizuar, hot-dip zink-plating tela hekuri dhe tela hekuri i zi. U Lloji Tie Wire Appl ...


 • FOB Çmimi: US $ 550-850 / Ton
 • Min.urdhër Sasia: 1 ton / ton
 • Furnizimi Aftësia: 5050 Ton / ton në muaj
 • Port: Tianjin
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Specifikimet U Lloji Tie Wire:
  llojin U madhësive tela hekuri: Wire matës 18 # -22 # (diametër tela nga 0.7mm të 1.2mm). Ndërkohë ne mund të prodhojnë produkt të veçantë në përputhje me kërkesat e klientit. 
  U Kombëtar Lloji tel: sipas nevojave të klientëve tanë.
  Lloji U Materialet tela hekuri: tela zi annealed, teli galvanizuar elektro, tela hot-dip galvanizuar dhe kështu me radhë.
  U Lloji Tie Wire Materiali: Electric teli hekuri i galvanizuar, hot-dip zink-plating tela hekuri dhe tela hekuri i zi.
  U Lloji Tie Wire Aplikimi: 
  Ky lloj teli hekuri ka shumë aplikime. Dhe ajo është përdorur kryesisht si të detyrueshme në ndërtim ose enlacing materiale mur.
  U Lloji Tie Wire Paketimi:
  Zakonisht paketim i U tel tip është PVC / druri kafaz / paletë ose në përputhje me kërkesat e konsumatorëve paketim. 
  U Lloji Tie Wire dhe prerë tela janë përdorur kryesisht si tela të detyrueshme në construction.U tela lloj kravatë është bërë nga tela galvanizuar, elektro galvanizuar ose hot-dip galvanizuar ose tela hekuri i zi, etj

  20150601103087668766

  2015060110300606606

  20150601103018521852

  20150601103018231823

   


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Related Products

  WhatsApp Online Chat !