Ngjitur rrjetë Panel-Hot-Dip galvanizuar ngjitur pas

Përshkrim i shkurtër:

Hot-Dip galvanizuar ngjitur Wire Mesh është bërë nga Hot dip galvanizuar apo me cilësi të lartë-tela dhe galvanized.it Hot Dip është më i mirë për mbrojtjen e ndryshk. Figurë: Pikat e forta ngjitur dhe famë të ndritshme .Të rrjetë doesnt vijnë të lirshme edhe nëse prerë në pjesë, ose duke ushtruar forcë në pjesë .Compared me tela përgjithshme hekuri, produktet janë më të mirë në aspekte të anti-korrozive dhe anti-ndryshk. Përdorimi: Ata janë përdorur gjerësisht në industri, bujqësi, ndërtim, transport dhe minierave Tilla si makinë ...


 • FOB Çmimi: US $ 3-10 / Sheet
 • Min.urdhër Sasia: 20 fletë / Sheets
 • Furnizimi Aftësia: 5000 Sheet / Sheets në ditë
 • Port: Tianjin
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Hot-Dip galvanizuar ngjitur Wire Mesh është bërë nga Hot dip galvanizuar apo me cilësi të lartë-tela dhe galvanized.it Hot Dip është më i mirë për mbrojtjen e ndryshk.
  Figurë: Pikat e forta ngjitur dhe famë të ndritshme .Të rrjetë doesnt vijnë të lirshme edhe nëse prerë në pjesë, ose duke ushtruar forcë në pjesë .Compared me tela përgjithshme hekuri, produktet janë më të mirë në aspekte të anti-korrozive dhe anti-ndryshk.
  Përdorimi: Ata janë përdorur gjerësisht në industri, bujqësi, ndërtim, transport dhe Minierave Tilla si mbulesë për mbrojtjen e makinës, fermë parafango, gardh kopshti, parafango mbrojtjen e dritare, kalimi parafango, kafaz zogjtë, shportë vezë, ushqime shporta, etj

  201506011452174155

  20150601145212921292

  20150601145271067106

  20150601145284988498

  Mesh Size

  Wire njehsoj Diametri

  në MM

  në inch

  BWG No.

  MM

  6.4

  1/4

  24-22

  0.56- 0.71

  9.5

  3/8

  23-19

  0,64-1,07

  12.7

  1/2

  22-16

  0,71-1,65

  15.9

  5/8

  21-16

  0,81-1,65

  19.1

  3/4

  21-16

  0,81-1,65

  25.4 mm 12.7

  1 x 1/2

  21-16

  0,81-1,65

  25.4

  1

  21-14

  0,81-2,11

  38.1

  1 1/2

  19-14

  1,07-2,11

  25.4 mm 50.8

  1 x 2

  17-14

  1,47-2,11

  50.8

  2

  16-12

  1,65-2,77

  50,8-305

  2 deri në 12

     

   

  Faleminderit për vizitën faqen tonë të internetit. Ju lutem mos ngurroni të lënë një mesazh në qoftë se ju ndonjë pyetje.

 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Related Products

  WhatsApp Online Chat !